Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Góra Świętej Małgorzaty - Oferty sprzedaży domów

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

779 000 zł221,30 m² 3 520,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Link do filmu: Twoje miejsce ciszy, przestrzeni i bezpieczeństwa. Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie, śpiew ptaków zamiast miejskiego zgiełku i własny.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Domek letniskowy, ul. Litewska

Kania Góra(Góra Świętej Małgorzaty + 14 km)

250 000 zł35 m² 366,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:682 m²

Oferujemy działkę o powierzchni 682 m2 z drewnianą zabudową letniskową o powierzchni użytkowej ok. 35m2. Dodatkowym atutem jest tutaj użytkowe poddasze. Na parterze nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Karpacka

Proboszczewice,Zgierz(Góra Świętej Małgorzaty + 24 km)

947 000 zł125,59 m² 7 540,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię widok kojącej zieleni pobliskiego lasu, a nowoczesny komfort idzie w parze z ciszą i bezpieczeństwem zamkniętego osiedla. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Biała

Biała(Góra Świętej Małgorzaty + 17 km)

800 000 zł225 m² 3 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nowy dom na działce ze stawem Powierzchnia 185m2 , na parterze 130m2 na piętrze koło 60m2, garaż nowy blaszany o powierzchni 25m, dodatkowo 2 pomieszczenia o powierzchni 40m2 które mogą mieć.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący

Jedlicze A(Góra Świętej Małgorzaty + 21 km)

1 250 000 zł365,75 m² 3 417,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 077 m²

Przedstawiam unikalną nieruchomość , która zaspokoi najwyższe oczekiwania , niezależnie od planów jej przyszłego właściciela. Położony w malowniczej, leśnej scenerii w Jedliczu A ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Zgierz

Proboszczewice,Zgierz(Góra Świętej Małgorzaty + 24 km)

639 000 zł70 m² 9 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:600 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Zgierzu. Dom o powierzchni 70m2 składający się z 2 pokoi, kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Malina

Malina(Góra Świętej Małgorzaty + 22 km)

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 762 m²

Sprzedam dom pod Kutnem w miejscowości Malina - Kutno Gmina. Powierzchnia domu ok. 100 mkw., + poddasze. Mieszkalny parter: 3 pokoje, łazienka z kotłownią, kuchnia, spiżarnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Wyspiańskiego

Łęczycka,Kutno(Góra Świętej Małgorzaty + 20 km)

950 000 zł102 m² 9 313,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nieruchomość, położonej w Kutnie, przy ulicy Wyspiańskiego. Bardzo dobra lokalizacja umożliwiająca łatwy dojazd do centrum. W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kalinowa

Moszczenica(Góra Świętej Małgorzaty + 21 km)

480 000 zł59 m² 8 135,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:785 m²

Szukasz balansu między dziką naturą a pełną infrastrukturą? Ten dom to perełka kompaktowy w papierach, przestronny w rzeczywistości i wyposażony w najszybszy internet, byś.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Bibianów

Bibianów(Góra Świętej Małgorzaty + 13 km)

750 000 zł350 m² 2 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Numer oferty W biurze: sd/elb3/2025 Idealna oferta dla inwestora lub dwóch rodzin! Prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży dwóch domów w zabudowie bliźniaczej, usytuowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Ruda-Bugaj

Ruda-Bugaj(Góra Świętej Małgorzaty + 24 km)

870 000 zł131 m² 6 641,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Przypadku tej oferty wynagrodzenie pośrednikowi płaci sprzedający! transakcja : sprzedaży budynku mieszkalnego parterowego o pow. całkowitej ok. 131 mkw. położonego w Rudzie Bugaj, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Góra Świętej Małgorzaty

Góra Świętej Małgorzaty,łódzkie

79 000 zł70 m² 1 128,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 468 m²

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący dom o powierzchni około 70 m 2 zlokalizowany w niedalekiej odległości od drogi krajowej 703 , między Łęczycą a Piątkiem, ulokowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Góra Świętej Małgorzaty

Góra Świętej Małgorzaty,łódzkie

140 000 zł80 m² 1 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Sprzedam dom o powierzchni 80 m2 położony na działce 400 m2 znajdującej się w centrum gminnej miejscowości - w Górze Świętej Małgorzaty k/łęczycy. Dom do remontu, podłączone sieci.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij